Püsikliendiks registreerumine
Eesti English Русский
Menüü
Otsi
 Uudised (0)Uudiste arhiiv
Uudised puuduvad

Firmast

HeliivikaTere,

tahan ennast teile tutvustada.

Olen Heliivika, kodanikunimega Helen Lees. Elan ja olen üles kasvanud paradiisisaarel nimega Hiiumaa.

Peale põhikooli lõppu läksin edasi õppima aia-ja maastikukujundamise erilala siin samas Hiiumaal. Mind paelub loodus, näha ja tunda ilu looduse tärkamisest, arengust, igapäevast olelusvõitlust. Aiakujundajat küll päris minust ei saanud, aga sellest erialas oli palju, mis tänagi mind mõjutab. Ehk just sellepärast on suurem osa mu teoseid just nagu killuke ühest unelmate aiast.
 

See koduleht siin kajastab seda, mis on kasvanud välja ühest väikestest hobist. Seda kõike, mida on näha E-poes, tehtud tööde galeriis ja blogis, pole eraldi kusagilt õppinud. Kõige taga on olnud suur uudishimu, tahtmine katsetada, proovida, saada uusi kogemusi.

Esimesed sammud imeliste pärlite ja helmeste maailma astusin esimest korda 2009 aasta paiku. Selles osas mängis suurt rolli käsitöö lehekülg www.isetegija.net. Sealt võib leida kõike võimalikku käsitööst ja esimest korda sõna otseses mõttes „uppusin“ sealse foorumi pärlimängude rubriiki. Kui keegi küsib, et millest alustada sellise valdkonna puhul, siis olen soovitanud võtta just käsile isetegija foorumi pärlimängude õpetused. Kui need järjest läbi teha, siis nii need kogemused tulevad.

Üle öö ei sünni midagi. Olen oma töödega paljusid teisi meisterdajaid inspireerinud ning omakorda on palju tõdetud, et kõik ei õnnestugi esimesel korral. Oma käekirja kujunemine võtab aega. Kellel rohkem, kellel vähem. Minul läks selleks 1,5 aastat, et tunnetada oma suund, millega edasi minna. Et teha suuri asju, tuleb alustada väikestest. 

Hellivika on esindatud Isetegija kalendrites kolmel aastal

Kust tuli nimi Heliivika?

Kunstnikunimi „Heliivika“ on kasvanud koos minuga. Olen saanud kasvada üles erilisel ajal, kus arvutid ja internet ei omanud lapsepõlves suurt rolli. Lihtsalt need ei olnud nii kättesaadavad. Ühel hetkel oli vaja endast virtualses pildist luua kuvand ning nii sündiski Heliivika tuletatuna oma enda nimest. Ka Isetegija.net keskkonnas sai sellest mu kasutaja nimi ning koos ehtetegemise hobiga sai sellest mu kunstnikunimi.

Ühel hetkel mõistsin, et kõike seda loomingut ainult enda jaoks on palju ja hobi piiridest hakkas see väljuma. Ning mul on hea meel, et tänasel päeval saan seda kõigi soovijatega jagada.

On suur rõõm tegeleda millegi sellisega, mida südamest armastada, mis pakub rõõmu tegijale kui ka saajale. Tahan luua ilu ja rõõmu ning osa saada oma loominguga teie südamlikest hetkedest erilistel puhkudel või olla saatjaks igapäevaselt.

 

Pole olemas võimatuid unistusi vaid piiratud kujutlusvõime võimalikkusest.

 

Teie
Heliivika

Heliivika OÜ
Kontakt
 2019

 
Koduleht Elitec'st